X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Dilovası Böcek İlaçlama

  • Şehirdeki Diğer Bölgeler


   Yorumlar


   • Evimde kedi beslemeye yeni başladım. Ne kadar dikkat ettiysem yine de kedim pirelendi ve tüm eve pire bulaştırdı. Tekniktürk’ün yaptığı ilaçlama ile pire sorunumuz tamamen ortadan kalktı.

    Sinem Gümüşel
   • Fabrikanın depo kısmında görev yapıyorum. Kendi imkanımızca fareleri yok etmek için kapan da kurduk ilaç da aldık ama kar etmedi. Yönetimin Tekniktürk’ten destek almasıyla fareler yok oldu, biz de rahat ettik.

    Haşmet Torpa
   • Apartmanımızdaki hamam böcekleri için bahçemizi de ilaçlayan Tekniktürk’e teşekkürler. Gerçekten çok titiz çalışan bir firma kendileri.

    Nazlı Hamur
  • Dilovası Böcek İlaçlama

   Kocaeli’nin birçok ilçesinde olduğu gibi fabrikaların fazla olduğu bir yerdir Dilovası. Hatta sanayinin kalbi Dilovası’dır. Bu yüzden Dilovası için fabrika ilaçlama hizmetinin yapılması zorunluluktur.
   Depo, fabrika, iş hanı gibi iş yerlerinin çok olduğu Dilovası’nda hamam böceğinden pireye kadar insan sağlığını tehdit eden haşereler görülmektedir. Çeşitli fare türleri de Dilovası’ndaki istenmeyen kemirgenler olarak dikkat çekmektedir. Önemli bir sanayi bölgesi olan Dilovası, aynı zamanda açıktaki tarım arazileri sebebiyle de böcek ilaçlama hizmetinin düzenli ve profesyonel bir şekilde yapılması gereken bir yerdir.

   Dilovası Böcek İlaçlama Servisi
   Yüzölçümü küçük olan Dilovası’nda yaşam, fabrikaların havaya yaydığı kimyasallar nedeniyle genellikle pusludur. Haşereler de fabrika ve han gibi iş yerlerinin depolarında kendilerine elverişli bir yaşama ortamı bulan canlılardır. Zaten kimyasallarla kirlenen Dilovası’nda bir de haşere istilasına maruz kalmak Dilovası sakinleri için kabus anlamına gelir. Bu yüzden iş yerlerinde ve evlerde ilaçlama hizmetinin yapılması gereklidir.

   Hamam böceği dışında bit, kene ve pire gibi haşereler de zaman zaman Dilovası’nda görülmektedir. Her türlü kemirgen ve haşere türlerinin profesyonel böcek ilaçlama firmaları tarafından en kısa sürede yok edilmeleri gerekir.

   Haşerelerin Yarattığı Sorunlar
   Haşereler hızla üreyen ve insan sağlığını tehdit eden canlılardır. Hamam böcekleri buldukları her şeyle beslenen, pis ortamlarda yaşayan ve salgılarıyla mikrop yayan canlılardır. Pire ise doğrudan insan veya hayvan kanıyla beslendiği için önemli sorunlar doğuracak hastalıkları bulaştırırlar.
   Sıcak ve nemli ortamlarda daha fazla yaşama şansı olan haşereler için ilaçlama genellikle yaz aylarında yapılsa da kemirgen ilaçlaması kışın en çok yapılan ilaçlama türüdür. 

   Tekniktürk Dilovası Böcek İlaçlama Hizmeti
   Önemli bir sanayi bölgesi olan Dilovası, profesyonel bir şekilde ilaçlanması gereken bir ilçedir. Evlerde yapılan ilaçlama ile fabrikalar için yapılan ilaçlama bir olmaz. Tekniktürk de açık alanlardan farklı kapalı alanlara kadar, her ortam ve her haşere türü için en yüksek kalitede ilaçlama hizmeti sağlar.
   Bayer Koruma Programı üyesi olan Tekniktürk, Bayer’in yüksek kalite standartları gereğince en son teknolojileri ve uzman kadrosu ile her ilçe için ekonomik fiyatlarla hizmet verir. Tavşancıl, Çerkeşli, Mimar Sinan, Cumhuriyet, Tepecik, Köseler, Diliskelesi gibi Dilovası’nın her semtinin her mahallesine aynı kalitede ilaçlama hizmeti Tekniktürk’ten...

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •