X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Bilgi Merkezi

İlaçlama Öncesi ve Sonrası

Teklif Al
Teklif Al
İnternette ya da web sitemizde böcek ilaçlama, su deposu temizliği ve canlı yakalama kafesleri ile ilgili araştırma yaparken, kimi sektörel sözcüklerle karşılaşabilirsiniz. Sözlük, sizin için sektörümüzün diline kılavuz olması amacıyla hazırlanmıştır. Düzenli içerik güncellemesi yapılan web sitemizde, sözlük de ihtiyaç dahilinde bu güncellemeye tabi tutulur. İçeriklerden maksimum fayda amaçlanırken, sözlük bölümü de size yardımcı olmayı hedefler.
Makaleler

"İlaçlama Öncesi ve Sonrası" Etiketiyle Yayınlanmış Makaleler ve Soru-Cevaplar

Evinizi İlaçlatmadan Önce Haşerelere Karşı Nasıl Önlemler Alırsınız?

Huzur yuvamız olan evlerimizde istemediğimiz canlılarla birlikte yaşamak zorunda kalabiliyoruz. Bu canlıları da yürüyen haşereler, uçan haşereler ve kemirgenler olarak sınıflandırabiliriz.

Serdar AYDEMİR
Serdar AYDEMİR
Uzmana
Danış

Haşereler Evimize veya İş Yerlerimize Nasıl Girerler?

Haşereler evlerimize veya iş yerlerimize girmek için bizim düşündüğümüzden çok daha fazla yol bulurlar. Aslında tırmanan, sürünen ve bazen uçan bu haşerelerin bizim yaşam mahallerimize girmesini çoğu zaman kolaylaştırdığımız da söylenebilir.

Serdar AYDEMİR
Serdar AYDEMİR
Uzmana
Danış

İlaçlama Sonrası Temizlik Yaptırmak İstiyorum. Zararı var mı?

Endişenizde haklı olabilirsiniz. Fakat böceklerin tamamen ortadan kalktığından emin olmak için, ilaçların kalıcı etkisinden maksimum derecede yararlanmak gerekir. O halde bu etkiden sizi de endişelendirmeyecek şekilde faydalandırmak gerekiyor.

Zerrin ÖZTÜRK
Zerrin ÖZTÜRK
Uzmana
Danış

Evde Evcil Kuşlar Varken İlaçlamanın bir Zararı Olur mu?

Gerçek, halk sağlığı alanında kullanılan böcek ilaçlarının (bazı firmaların denetimsizlikten kullandığı zirai ilaçlar dışında) çoğunluğu doğru uygulandığında, kuşlar için hiçbir risk arz etmediğidir. Fakat benim tavsiyem kuşların böcek ilacı uygulamaları sırasında evden uzaklaştırılmalarıdır.

Serdar AYDEMİR
Serdar AYDEMİR
Uzmana
Danış

Uzman Yardımı
Sektöründe deneyimli uzmanlar tarafından cevaplanan sorulara ulaşabilir, İlaçlama Öncesi ve Sonrası ilgili sorunuzu uzmanlarımıza iletebilirsiniz.
  • Adres:
    Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
  • E-posta:
  • Telefon:
    Çağrı Merkezi: 444 85 65
    Faks: 0216 386 52 65
  •