/ Video

Böcekler evimize nasıl gelir?

Böcekler evimize genellikle pencerelerden, kapı altlarından, prizlerden, elektrik kablolarından gelebildiği gibi taşıma yoluyla da gelebilir. Örneğin bir market alışverişinden sonra eve getirdiğimiz bir poşetin içerisinde evimize böcek getirebileceğimiz gibi yumurtasını da getirebiliriz. Yumurtasını getirdiğimiz zaman da belki o an hiç böcek görmeyiz ama hava sıcaklıkları böcek yumurtalarının çatlayacağı dereceye geldikten sonra evimize bir çok böceğin gelmiş olduğunu görebiliriz.
Böceklerin evimize gelişini engellemek istiyorsak onların evimize giriş yerlerini kapatmak çok önemlidir. Bunun için pencere altı, kapı altı gibi yerlerde yapışkan levhalar kullanılabilir. Böcek içeri girerken bu yapışkan bantlara yapışıp kalacaktır. Bu bantlar ikiye dörde bölünerek de kullanılabilir. Bu bantlar böceğin yakalanmasını sağladığı gibi hem de evimize böcek girdiğini anlamamız açısından bize yardımcı olacaktır.

Böceklerle nasıl mücadele edilir, ne gibi önlemler alınır? Öğrenmek için videomuzu izleyin!


Güncel Videolar
  • Adres:
    Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
  • E-posta:
  • Telefon:
    Çağrı Merkezi: 444 85 65
    Faks: 0216 386 52 65
  •