X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Çatalca Böcek İlaçlama

  • Şehirdeki Diğer Bölgeler


   Yorumlar


   • Fabrikayı birkaç ayda istiila eden fareler yüzünden makinelerimizin kabloları zarar görüyor ve üretimde sıkıntı yaşıyorduk. Tekniktürk’ün uzman yaklaşımı sayesinde kısa bir sürede farelerden kurtulduk.

    Naim Yerleşik
   • Depomuzda hamam böcekleri vardı. Kendimiz ilaçlamaya çalışsak da kalıcı bir çözüm bulamamıştık. Tekniktürk’ün sistemli çalışması sayesinde çalışma alanımız hamam böceklerinden temizlendi.

    Ayhan Pekşanlı
   • Çatalca’da yer alan çiftlik evimizde zaman zaman akreplerle karşılaşıyorduk. Ormanlık alanda olduğumuz için bir çözüm getirebileceğimizi düşünmüyorduk ancak Tekniktürk çalışanları bu problemin çözümü olduğu söylediler ve yaptıkları ilaçlama sonrasında gerçekten de bir daha akreplerle karşılaşmadık.

    Aslı Zorseven
  • Çatalca Böcek İlaçlama

   İstanbul’un en geniş yüzölçümüne sahip ilçesi Çatalca’dır. Şehrin batısında Karadeniz kıyısında yer alır. Yerleşim açısından İstanbul’un diğer ilçelerine göre daha az kalabalık bir bölgedir ve birçok sanayi kuruluşuna ev sahipliği yapar. Tarımsal alanlar açısından da zengin olan Çatalca’nın başlıca semtleri Binkılıç , Çiftlikköy, Karacaköy’dür.
   Çatalca’nın doğal yaşamla iç içe olması birçok böcek ve haşere problemini de beraberinde getirmektedir. Akrep, örümcek, kırkayak, hamam böceği, pire, kene, yılan, fare gibi türler Çatalca ilçe sınırları içerisinde görülen haşere ve kemirgen türleridir. 

   Çatalca Kurumsal İlaçlama Hizmetleri
   Çatalca ilçesinde birçok üretim tesisi ve iş yeri bulunmaktadır. Geniş arazilere dağılmış bir şekilde bulunan bu tesisler haşereler için açık birer hedef halindedir. Etkin bir ilaçlama hizmeti alınmadığı takdirde yayılma ve diğer iş yerlerine de sıçrayarak kişilerin bu türlere maruz kalma riski artmakta ve maddi zararlara ve hatta zaman zaman üretimin durmasına sebep olabilmektedir. Her sektör birbirinden farklı fiziksel ve çevresel koşullara sahiptir, bu da her alanda karşılaşılan böcek türlerinde farklılaşmaya yol açar. Bütünsel bir çalışma ile iş yerinin koşulları belirlenmeli ve entegre haşere kontrolü uygulanmalıdır.

   Fareler iş yerlerinde bulunan teknik ekipmanlara zarar vererek ve maddi kayıplara yol açar. Fare ile mücadele yöntemleri arasında bireysel çabalar çoğu zaman yetersiz kalır bu sebeple profesyonel yöntemlere başvurmak ve kurumsal ilaçlama hizmeti alınması gerekir. İş yerinde çalışma ritminin aksamadan devam edebilmesi ve kişilerin hijyenik ortamlarda  çalışabilmeleri için periyodik olarak gözetim ve böcek ilaçlaması gerekmektedir.

   Çatalca Ev İlaçlama Hizmeti
   Doğru bir gözlem ve rutin bakımlar yapılmadığı takdirde haşerelerle mücadele zor olabilir. Çatalca ilçesinde yer alan evlerde mevsimlere ve bulunan bölgeye bağlı olarak karınca, hamam böceği, fare ve hatta akrep gibi zararlı türler günlük yaşamı ve hane halkının sağlığını tehdit etmektedir. Böcek ilaçlaması öncesinde izlenmesi gereken belli adımlar vardır. Bunlar  böcek türünü, yaşam alanlarını, alışkanlıklarını  belirlemek, giriş yerlerini tespit etmek ve onları mekana çeken unsurları belirlemektir. Ancak bütün bunların sonrasında bir çözüm üretilebilir. Evinizin haşerelerden tamamen arındığına emin olana kadar böcek ilaçlama uygulamaları tekrarlanmalı ve düzenli olarak gözlenmelidir.

   Tekniktürk, Bayer Koruma Programı ile profesyonel bir yaklaşım ve dünya standartlarındaki uygulamaları ile ev, apartman, ve iş yerinizde yer alan böcek, haşere ve kemirgenlerden kurtulmanıza yardımcı olur. Çatalca’da da bütün İstanbul ilçeleri ile aynı ilaçlama fiyatı uygulayan Tekniktürk ile hemen irtibata geçin ve istenmeyen misafirlerinizden kalıcı olarak kurtulun.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •