X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Büyükçekmece Böcek İlaçlama

  • Şehirdeki Diğer Bölgeler


   Yorumlar


   • Her yaz karşımıza çıkan tahta kuruları büyük sıkıntı yaratıyordu. Hem eşyalarımıza hem de bize zarar veren böceklerden Tekniktürk ile kurtulduk.

    Cemal Karaman
   • Evimizde fare pisliklerini fark edince ilaçlama şirketlerini araştırdık. En sonunda Tekniktürk’ten hizmet almaya karar kıldık ve ilaçlamadan da çok memnun kaldık.

    Yeşim Öztoprak
   • Yıllardır apartmandaki hamam böceklerinden kurtulamıyorduk. Tekniktürk’ün keşif çalışması ile sorunun kaynağı bulundu ve iyice ilaçlandıktan sonra bir daha böceklerle karşılaşmadık.

    Sami Kırkar
  • Büyükçekmece Böcek İlaçlama

   İstanbul'un batısında yer alan Büyükçekmece Beylikdüzü, Esenyurt, Silivri, Çatalca ve Arnavutköy ile komşu, Marmara Denizi ile çevrilidir. Son yıllarda artan nüfus ile yoğun bir yerleşime ev sahipliği yapmakta ve gittikçe de gelişmektedir. 1990’lı yıllara kadar ağırlıklı olarak İstanbulluların yazlık evlerinin bulunduğu Büyükçekmece, günümüzde birçok site ile daha da canlanmış ve cazip bir yaşam merkezi haline dönüşmüştür. Kalabalığın yoğunlaştığı diğer tüm bölgelerde olduğu gibi Büyükçekmece’de de ortaya çıkan her haşerat tehlikesi, profesyonel bir böcek ilaçlama hizmetini zorunlu kılmaktadır.

   Büyükçekmece Haşere İlaçlama Hizmetleri
   Büyükçekmece’de bulunan haşere türleri hamam böceği, tahtakurusu, kırkayak, bit, pire, kene, karınca, örümcek gibi çeşit çeşittir. Apartman ve site yaşamında hastalık yayarak sağlık açısından ciddi sorun oluştururlar. Beylikdüzü ilçesinde, özellikle yazlık alanlarda karşımıza çıkan tahtakurusu, hem eşyalara zarar vermekte, hem de alerjik reaksiyonlara yol açmaktadır. Bu tip sorunlar yaşamamak için, profesyonel ev ilaçlama hizmeti alarak zararlı türlerin önüne geçilmelidir.

   Büyükçekmece Fare İlaçlama Hizmetleri
   Büyükçekmece’nin Muratçeşme, Pınartepe, Karaağaç, Celaliye, Dizdariye gibi çoğu mahallesinde zararlı bir kemirgen olan farelere rastlamak mümkündür. Farelerin türünü tespit etmek için ilk önce dışkıları incelenmeli ve uzman bir ekibin keşif çalışmasının ardından gerekli ilaçlamanın yapılması gerekmektedir. Fareyle mücadele yöntemleri arasında çeşitli bireysel çabalarda bulunulsa da, bunlar kalıcı bir çözüm getirmemekte ve sorunun tekrarlanmasına sebep olmaktadır.

   Lağım faresi, çatı faresi ve ev faresi gibi farklı çeşitleri bulunan fareler, yiyecekleri yemek, kemirmek veya temas etme suretiyle kolaylıkla bozabilirler. Hastalık taşıyıcı özelliklerinden dolayı ilk görüldüğü anda etkin bir fare ilaçlama hizmetine başvurulmalıdır. Büyükçekmece’deki ev ve iş yerlerine, apartmanlara ve sitelere dadanan fareler telefon, bilgisayar ve elektrik kablolarını kemirip yangın çıkararak büyük maddi zararlara yol açabilirler.

   Tekniktürk’ün jel ilaçlama sistemi sayesinde Kumburgaz, Sinanoba, Ulus, Yeni Mahalle, Celaliye, Dizdariye, 19 Mayıs mahallesi gibi Büyükçekmece’nin her bölgesinde haşere ilaçlama hizmeti ile böceklerden kurtulabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş lider bir ilaçlama şirketi olan Tekniktürk, 46 yıllık sektör tecrübesi ile ev ilaçlama, iş yeri ilaçlama, apartman ilaçlama konularında böcek ve kemirgenlerle etkili bir mücadele yöntemi izler. Bayer Koruma Programı ile uluslararası standartlarda hizmet veren Tekniktürk’ün Büyükçekmece için ilaçlama fiyatları tüm İstanbul ile aynıdır. 

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •