X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Silivri Böcek İlaçlama

  • Şehirdeki Diğer Bölgeler


   Yorumlar


   • Yazlığımıza gittiğimizde evin her tarafını hamam böceklerinin sardığını gördük ve anında ilaçlama şirketi araştırdık. Bu sayede Tekniktürk ile tanıştık ve sonuçtan çok memnun kaldık. Teşekkürler.

    Sabiha Şaki
   • Evin belli bölgelerinde karınca istilası vardı. Ne sebebini anlayabildik ne de çözüm bulabildik. Tekniktürk’ten hizmet alınca, kendileri bize bunun sebebini tespit edip uygun ilaçlamayı gerçekleştirdiler.

    Yavuz Kurtalan
   • Biz evde yokken eve fareler girdiğini tespit ettik. Kışın evde kalmadığımız için yazlığımızı düzgün şekilde ilaçlatmamız gerekiyordu ve Tekniktürk ile soruna çözüm bulduk.

    Deniz Hamamcı Koyun
  • Silivri Böcek İlaçlama

   İstanbul’un batısında yer alan Silivri’de genelde kırsal yerleşim ağırlıktadır. Marmara Denizi’ne olan kıyı kesimiyle yazlık sitelere de ev sahipliği yapan Silivri’de, az da olsa hala köy yaşamı devam etmekte ancak buralardaki nüfus yıllar içerisinde azalmakta ve kentsel alanlara göç artmaktadır.
   Silivri’nin kırsal kesimlerinde bulunan yapılarda ve yılın her mevsimi oturulmadığı için açık hedef haline gelen yazlıklarda içlerinde bulundukları coğrafi koşullar sebebiyle sıklıkla böcek, haşere ve fare gibi kemirgenlere rastlanmaktadır.

   Silivri Böcek İlaçlama
   Silivri’nin Büyükçavuşlu, Çanta, Değirmenköy, Gümüşyaka, Kavaklı ve Ortaköy gibi semtlerindeki yapılar eski olması nedeniyle hamam böceği, tahtakurusu, kalorifer böceği, örümcek ve karınca gibi türleri çekmekte ve barınabilecekleri kuytu alanlar sağlamaktadır. Selimpaşa gibi yazlık kesimlerde ise, kış aylarında yaşam daha az olduğundan, haşerelerin üremeleri ve bütün evi istila etmeleri kolaylaşmaktadır. Bu böcekler dışarıdan içeriye taşınabildiği gibi, altyapının yetersizliğinden de kolayca üreyip içeri sızabilirler. Giriş yaptıkları yerlerin tespit edilmesi ve onları eve çeken koşulların ortadan kaldırılması gerekir. Bu şekilde yapılacak bir böcek ilaçlaması kesin sonuç verecektir.
   Silivri’de yer alan köylerde ise, kırsal yaşam hakim olduğu için pire, kene, akrep, çıyan ve kırkayak gibi türlerin görülmesine sebep olmaktadır. Sadece evlerin içinde değil, bahçelerde de bulunan ve şehir içindeki alışkanlıkların aksine, yaşamın genelde dışarıda olduğu köylerde ciddi sağlık problemleri oluşturmaktadır. Her ne kadar bireysel olarak haşere ile mücadele yöntemleri denense de, bunlar çoğu zaman kalıcı bir çözüm sağlamaz ve sorunun büyümesine yol açar. Bu yüzden profesyonel böcek ilaçlama hizmeti alınması gerekir. 

   Silivri Fare İlaçlama
   Silivri ilçesindeki ev ve iş yerlerine dadanan kemirgen türlerinin başında ise fareler gelmektedir. Hem eşyaları kemiren hem de dışarıdan mikrop taşıyarak evlerde hijyen sorununa yol açan farelere karşı etkili bir koruma yöntemi uygulanmalıdır. Fare ile mücadele aşamasında birçok adım bulunur ve bu adımları izleyebilmek için profesyonel bir ilaçlama şirketi ile beraber çalışılmalıdır. Lağım faresi, çatı faresi ve ev faresi gibi farklı türlerde karşımıza çıkan farelere karşı en etkili çözümü uygulayabilmek için, öncelikle bir keşif çalışması yapılması şarttır. Bu sayede giriş yerleri ve onları mekana çeken faktörler belirlenir ve ardından fare ilaçlaması yapılır.
   46 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosuyla Bayer Koruma Programı üyesi olan Tekniktürk’ün ilaçlama fiyatları, Silivri için de tüm İstanbul ile aynıdır. Tekniktürk ile irtibata geçin ve böcek, haşere, kemirgenleri yaşam alanlarınızdan uzaklaştırın.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •