X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Çorlu Böcek İlaçlama

  • Şehirdeki Diğer Bölgeler


   Yorumlar


   • Gıda sektörünün ne kadar sorumluluk istediğini herkes bilir. Bir de buna böcek ve haşere sorunu eklenince, maddi kayıplara bile yol açabilir. Ama Tekniktürk uzman ekibinden aldığım daimi hizmet sayesinde sürekli kontroller sağlanıp hiç bir böcek, haşere ve kemirgen sorununa rastlamıyoruz.

    Zekeriya Bindal
   • Sürekli kendini tekrarlayan kemirgen sorunumuza Fare Gözlem Monitörleri sayesinde artık hiç rastlamıyoruz. Tekniktürk’ün Entegre Haşere Mücadele Programını herkese öneriyorum.

    Talip Altıntaş
   • Fabrika atıklarında üreyen hamam böcekleri evimize dadanmıştı. Eczaneden satın aldığım yemler de bir işe yaramadı. En sonunda profesyonel bir böcek ilaçlama servisi çağırmaya karar verip, Tekniktürk’ü aradık. Gerçekten büyük problem olan hamam böceklerinden Tekniktürk sayesinde kurtulduk.

    Büşra Sağlam
  • Çorlu Böcek İlaçlama

   Çorlu, Tekirdağ iline bağlı, İstanbul'dan sonra Trakya Bölgesi’nin en büyük ikinci yerleşim yeridir. Çok gelişmiş bir ilçe olan Çorlu, doğal yapısının elverişli olması, güçlü ulaşım bağlantıları nedeniyle çok önemli bir sanayi bölgesi haline gelmiştir. İş olanaklarının çok olması nedeniyle yoğun bir şekilde göç almıştır ve nüfusu bağlı olduğu Tekirdağ ilinin merkez nüfusunu geçmiştir. 
   Bölgede tekstil, deri, gıda, cam sanayi olmak üzere çok sayıda sanayi ve üretim tesisleri yer alır. Bu sanayilerin bölgeye istihdam sağlamak gibi çok sayıda avantajları olsa da, dezavantajları da göz ardı edilemez. Örneğin atık yönetimi konusunda zayıf olan fabrikaların atıklarını bilinçsizce çevreye vermesi, çevre kirliliği sorununu beraberinde getirir. Sanayilerin çöp atıkları sadece çevreyi kirletmekle kalmaz, fare, hamam böceği, bit, pire gibi böcek, haşere ve kemirgenlerin uğrak yerleri olur. Kontrol edilmediği takdirde iş yerlerine olduğu kadar, evlere de zararı olacak bu durumun önlenmesi için profesyonel destek gereklidir.

   Fabrikalar için Haşere Tedbir Çalışmaları
   Üretim tesislerinde, özellikle tekstil, gıda gibi organik malzeme üretimi yapan fabrikalarda fare, güve, hamam böceği gibi böcek, haşere ve kemirgen sorunu işverenlerin kabusu haline gelmiştir. Özellikle gıda fabrikalarında hafife alınmaması gereken bir sorun olan hamam böcekleri, hem gıda hijyeni hem de çalışanların sağlığı açısından işverenin özellikle tedbir alması gereken bir konudur. Toplum sağlığını olumsuz etkilenmemesi için, muhtemel böcek ve haşere sorunlarının oluşmasını önlemek için kapsamlı çalışmalar yapan uzman ekiplerden destek alınabilir. Tekniktürk, detaylı çalışmaları ile bu işte size yalnız bırakmayacaktır.

   Tekstil Fabrikalarının Kabusu
   Çorlu Sanayi Bölgesi’nde yoğun bir şekilde yer alan tekstil fabrikalarında çok sık rastlanan pire, güve, fare gibi haşereler, tekstil depolarını mesken edinir, tekstil hammaddelerine ve ürünlere zarar verir. Tekstil ürünlerini yiyerek beslenen güveler, ipek, pamuk, yün, keçe, kürk ve tüy olan birçok farklı doğal malzemeye de düşkündür. Güveler, popülasyonları fark edilmeden çok önce mesken tuttukları yeri istila edebilmektedirler. İş yerinizi maddi zararlara uğratacak böylesi bir sorunla karşılaşıp da pire yüzünden yorganı yakmamak için uzman bir böcek ve haşere servisi ile çalışmalısınız. 

   Kemirgen - Fare Mücadelesi
   Kemirgenler, gıda üretimi yapan fabrikalarda çok sık karşımıza çıkar. Üzerlerinde taşımaları muhtemel asalaklar ile insan sağlığı için ciddi tehdit oluşturan kemirgenler çok önemli enfeksiyon kaynağıdırlar ve çok hızlı ürerler. Güvenli gıda sağlayabilmek ve ekonomik kayıpları önlemek için ise, mutlaka kontrol altında tutulmaları gerekir.
   Akıllı hayvanlar olan kemirgenler ile mücadele yöntemlerinin de çok akıllıca ve doğru belirlenerek yürütülmesi gerekir. Tekniktürk uzman ekibi çok yönlü düşünülmüş, fiziksel, biyolojik, kimyasal metotların her birinin yer aldığı “Entegre Haşere Mücadelesi Programı” ile kemirgenlere karşı çok başarılı bir mücadele oluşturur. Kemirgenlerle mücadeleyi kolaylaştıran “Fare Gözlem Monitörleri” ile "Kemirgen İstasyonu" kurulup kapsamlı bir gözlem alanı ile kemirgenlerin hareketleri takip edilir. Var olan kemirgenleri uzaklaştırma ve sorunun yeniden tekrarlamaması için böylelikle kontrol mekanizması oluşturulur. Bu gibi kapsamlı çalışmalarla böcek ve haşere mücadelesi yürüten Tekniktürk ile çalışmanız her anlamda avantajlı olacaktır. 

   İşinin uzmanı Tekniktürk, “Bayer koruma Programı” üyesi olup çok yönlü çalışmaları ile tüm referansları olumludur.
   İstanbul’un her yeri için geçerli olan tek fiyat politikası, Çorlu için de geçerli olup rahatlıkla hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •