X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Bilgi Merkezi

Kurumsal İlaçlama

Teklif Al
Teklif Al
İnternette ya da web sitemizde böcek ilaçlama, su deposu temizliği ve canlı yakalama kafesleri ile ilgili araştırma yaparken, kimi sektörel sözcüklerle karşılaşabilirsiniz. Sözlük, sizin için sektörümüzün diline kılavuz olması amacıyla hazırlanmıştır. Düzenli içerik güncellemesi yapılan web sitemizde, sözlük de ihtiyaç dahilinde bu güncellemeye tabi tutulur. İçeriklerden maksimum fayda amaçlanırken, sözlük bölümü de size yardımcı olmayı hedefler.
Makaleler

"Kurumsal İlaçlama" Etiketiyle Yayınlanmış Makaleler ve Soru-Cevaplar

Entegre Haşere Kontrolü Nedir?

İlaçlamaya Geleneksel Yaklaşım...
Evimizde veya iş yerimizde bir haşere sorunu yaşadığımızda, hemen bir ilaçlama firması ile bağlantıya geçip mekânı ilaçlatmayı düşünürüz. İlaçlama firması gelecek, ilaçlama yapacak ve hokus pokus! Herşey eskisinden daha iyi olacak, böcek bitecek. İşte bu kadar kolay...

Serdar AYDEMİR
Serdar AYDEMİR
Uzmana
Danış

İşletmelerde ve Üretim Tesislerinde Kemirgen Mücadelesi

Kemirgen; fabrikaları, üretim tesislerini, işletmeleri nasıl tehdit eder? Akıllı oldukları söyleniyor, o zaman doğru mücadele yöntemleri nelerdir? Mücadelenin doğruluğunu nasıl izlerim? Ürün veya ham maddeye kimyasal bulaşır mı? Fareler yediklerinin onlarca katını kirlettiklerine göre, bu durum, üretim süreçlerimizi ve ekonomik kayıplarımızı nasıl etkiler?

Zerrin ÖZTÜRK
Zerrin ÖZTÜRK
Uzmana
Danış

Uzman Yardımı
Sektöründe deneyimli uzmanlar tarafından cevaplanan sorulara ulaşabilir, Kurumsal İlaçlama ilgili sorunuzu uzmanlarımıza iletebilirsiniz.
  • Adres:
    Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
  • E-posta:
  • Telefon:
    Çağrı Merkezi: 444 85 65
    Faks: 0216 386 52 65
  •