X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Bilgi Merkezi

Herbisitler

Teklif Al
Teklif Al
İnternette ya da web sitemizde böcek ilaçlama, su deposu temizliği ve canlı yakalama kafesleri ile ilgili araştırma yaparken, kimi sektörel sözcüklerle karşılaşabilirsiniz. Sözlük, sizin için sektörümüzün diline kılavuz olması amacıyla hazırlanmıştır. Düzenli içerik güncellemesi yapılan web sitemizde, sözlük de ihtiyaç dahilinde bu güncellemeye tabi tutulur. İçeriklerden maksimum fayda amaçlanırken, sözlük bölümü de size yardımcı olmayı hedefler.
Makaleler

"Herbisitler" Etiketiyle Yayınlanmış Makaleler ve Soru-Cevaplar

Yabani Otlarla Mücadele Yöntemleri

Bahçelerin çehrelerini bozan yabani otların tek zararları estetik yönlü değil. Bu istenmeyen bitkiler aynı zamanda topraktan su ve besin çekerek bahçe ve kültür bitkilerinin zayıflamalarına ve ölmelerine neden oluyorlar. 

Serdar AYDEMİR
Serdar AYDEMİR
Uzmana
Danış

Pestisit, İnsektisit ve Herbisitler Arasındaki Farkları Öğrenelim!

Böcek ilaçlarından bahsedildiğinde pestisit, insektisit ve herbisit kelimelerini sıklıkla duyuyoruz ama bu terimlerin ne ifade ettiğini, birbirlerinden farklarının neler olduğunu bilmiyoruz. Piyasada satılan birçok haşere ilacının üzerinde yazılan bu terimler ne ifade ediyor, hangi durumlarda hangisi kullanılmalı, bakalım:

Serdar AYDEMİR
Serdar AYDEMİR
Uzmana
Danış

Uzman Yardımı
Sektöründe deneyimli uzmanlar tarafından cevaplanan sorulara ulaşabilir, Herbisitler ilgili sorunuzu uzmanlarımıza iletebilirsiniz.
  • Adres:
    Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
  • E-posta:
  • Telefon:
    Çağrı Merkezi: 444 85 65
    Faks: 0216 386 52 65
  •