X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Kocaeli Böcek İlaçlama

  • Kocaeli'deki Bölgeler


   Yorumlar


   • Evimizdeki hamam böceklerini yok etmek için daha önce birkaç ilaçlama firmasına başvurduk ama kesin bir şekilde problemimiz çözülememişti. Tekniktürk’ten aldığımız hizmet ise hamam böceklerini tamamen yok etmeye yaradı. Tavsiye ediyorum.

    Billur Ayıkçı, Kocaeli
   • Fabrikamızda daha önce hiç görmediğimiz türde böceklere rastladık. İnternetten bazı araştırmalar yaparak çeşitli ilaçlar satın aldık ve uyguladık ama her işin piri olduğu gibi işini gerçekten iyi yapan Tekniktürk, tek tek böcek türlerini tespit ederek hepsini yok etti.

    Kemal Hancı, Kocaeli
   • İlaçlama fikrine sağlıksız olduğum için karşıydım. Evimdeki hamam böceklerini yok etmeleri için Tekniktürk’ü aradığımda ilaçlama yöntemleri ile ilgili detaylı bir şekilde bilgilendirdim. Daha sonra içime sinerek evimde ilaçlama yaptırdım ve şimdi çok rahatım.

    Ümran Maraş, Kocaeli
  • Kocaeli Böcek İlaçlama

   Kocaeli, fabrikaların ve üretim alanlarının sıklıkta olduğu, Türkiye’nin en kalabalık 11. şehridir. Türkiye’deki pek çok ilden büyük olan, teknoloji endüstrisinin gelişme gösterdiği Gebze, sanayinin yoğun olduğu Kocaeli’nin merkezi ilçesi İzmit, çimento fabrikalarıyla ünlü Darıca, etrafı ormanlarla çevrili Kandıra, Kocaeli’nde nüfusun en sık olduğu bölgelerdir.

   İş yerleri ve fabrikaların yoğun olması Kocaeli’nde profesyonel bir böcek ilaçlama hizmetinin yapılmasını da mecburi kılmaktadır. Kandıra çevresindeki ormanlık alanlar ve şehrin birçok ilçesindeki fabrikalar yeterli önlem alınmadığı takdirde kemirgen ve haşere yuvasına dönüşürler.

   Kocaeli’nde Görülen Haşere Türleri

   Fabrikalar, evler ve iş yerleri Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, karınca gibi böcek türleriyle farelerin yaşama alanlarıdır. Yanlış yöntemlerle kalitesiz ilaçların ilaçlama hizmeti adı altında uygulanması ise faydadan çok zarar getirir.

   Fabrika ilaçlama hizmetinden ev ve iş yeri ilaçlamasına kadar tespit edilen her türlü haşere ve kemirgen için profesyonel bir böcek ilaçlama servisinden destek alınmalıdır. Sağlık Bakanlığı’nın onayının olmadığı ilaçlarla yapılan uygulamalar alerjik reaksiyonlardan bulaşıcı hastalıklarla kadar sağlığı tehdit eden birçok durumun ortaya çıkmasına neden olur.

   Nüfusu yoğun, iş yerleri ve fabrikaları bol olan bir şehir olması, Kocaeli’nde hamam böceği ve diğer haşere türlerinin görülme riskini de arttırır. Bazı mahallelerdeki alt yapı sorunlarının devam ediyor olması ise evlerde de lağım faresinden hamam böceğine zararlı canların üremesine neden olmaktadır.

   Kocaeli Böcek İlaçlama Servisi

   İzmir Körfezi’nin de bölgede olması birçok farklı böcek türü istilaları için bölgeyi haşereler için açık bir yuva haline getirmektedir. Elbette deneyimli ve profesyonel ilaçlama şirketi seçimi haşere ve kemirgen sorunlarını kesin olarak ortadan kaldırmaktadır.

   Tekniktürk İle Temiz, Hijyenik ve Huzurlu Bir Kocaeli Mümkün!

   Bayer Koruma Üyesi olan Tekniktürk dünya standartlarındaki ilaçları ve üst düzey ilaçlama teknolojileriyle Kocaeli’nin her mahallesine aynı kalitede hizmet götürmektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı, TÜRKAK tarafından alınmış kalite belgeleri, deneyimli kadrosu, haşere kontrol sistemiyle Tekniktürk ev, iş yerleri, fabrika ve açık alanlardaki ilaçlama hizmetini en yüksek standartlarda yerine getirir.
 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •