X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmetlerimiz / Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama Hizmeti

 • Böcek İlaçlama Hizmeti
 • Böcek İlaçlama Hizmeti

Bireysel Böcek İlaçlama Hizmetlerimiz

Kurumsal Böcek İlaçlama HizmetlerimizBöcek İlaçlama Hizmeti

Evinizde Yalnız Olmayabilirsiniz!

Evlerimizde yaşayan böcekler ve kemirgenler can sıkıcı baş belalarıdır. Mutfak, banyolar, dışa açılan kapılar ve eşikler, su ve elektrik tesisatı, pencere kenarları, garaj gibi yerlerde; ev dışındaki duvarlarda ve çöp biriktirme alanlarında yaşarlar. Aynı zamanda zarar verici bakterileri de gittikleri her yere taşırlar. Bunlardan en iyi korunma yolu Tekniktürk`ün "Pest Kontrol Planı" dır. Tekniktürk en yüksek koruma garantisiyle böcekleri sizden ve ailenizden uzak tutar.


Böcek İlaçlama Hizmeti

Size Özel “Pest Kontrol Planı”yla Böceklerden Kurtulun!

Tekniktürk’ün eğitimli operasyon teknisyenleri ve uzman ekibi hangi böceklerin ya da kemirgenlerin sizi endişelendirdiğini ve size nasıl yardım edeceğini bilir. En büyük böcek istilaları bile Tekniktürk`ün bilgisi, tecrübesi, uygulama ve kontrol teknikleri karşısında yaşam şansı bulamaz.
Tekniktürk ihtiyacınız olduğunda, 24 saat içerisinde size özel bir çözüm geliştirir. “Pest Kontrol Planı” ile böcek istilasını çözmeyi vaat ederek sağlığınıza tamamen zararsız, profesyonel işlemlerle yaşam alanınızı arındırma garantisi verir. Memnun kalmazsanız hiçbir ücret talep etmeden sorunu çözene kadar sizinle çalışır.
Böcek İlaçlama Hizmeti

İşimiz İşinizi Korumak!

İşyeri muhitleri diğer yaşam alanlarına nazaran daha komplekstir. Çünkü tesislerin farklılığı ve değişik düzenlere sahip olması yanında, haşere çeşitliliği ve kemirgen bakımından farklılık yaratır. Bu sebeple alınacak tedbirlerin kesinlikle periyodik, kontrollü, ihtimallere karşı hazırlıklı, başarılı ve her şeyden önce işyeri özelliğine uygun özel çözümlü teknik ve bilimsel yapıda olması gerekir.
Tekniktürk yüksek eğitimli, profesyonel bir ekipten oluşur. Profesyonel Tekniktürk ekibi çeşitli sertifikasyon programlarına katılıp, endüstriye özel eğitimler alarak güncel gelişmeleri sürekli takip ederler. Tıbbi Teknolog ve Halk Sağlığı Uzmanı mevcut olan, tecrübeli bir kadroda yer alırlar. Tekniktürk hafta sonu ve resmi tatiller de dahil olmak üzere işinizin çalışma ve operasyonlarına tamamen uyumludur. Çalışma saatlerinin dışındaki zaman dilimlerinde bile servis imkanı sağlar.
Böcek İlaçlama Hizmeti

IPM (Entegre Haşere Kontrol Çözümleri) ile İş Yeriniz Tertemiz!

Tekniktürk teknisyenleri haşerelerin barınma bölgelerini, işletmenin giriş noktalarını ve istilaya yol açan diğer koşulları yok etmeye odaklanmıştır. Bu bakış açısı en düşük kimyasal madde kullanımıyla en yüksek etkiyi sağlamaya yarar. IPM’in başarısı ise kurulacak yüksek iletişim ve ortak çalışmanın altında yatar. Tekniktürk, IPM programınızı daha iyi hale getirmek için sizinle çalışır ve personeliniz için eğitim toplantıları önerir.
Tekniktürk “Entegre Haşere Kontrol” çözümlerini sadece ilaç kullanımı olarak değerlendirmez, derin teknik bilgi ve tecrübe gerektiren bir danışmanlık hizmeti kapsamında yürütür.

Bireysel Böcek İlaçlama Hizmeti

Kurumsal Böcek İlaçlama Hizmeti

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •