X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Bilgi Merkezi

Sirke

Teklif Al
Teklif Al
İnternette ya da web sitemizde böcek ilaçlama, su deposu temizliği ve canlı yakalama kafesleri ile ilgili araştırma yaparken, kimi sektörel sözcüklerle karşılaşabilirsiniz. Sözlük, sizin için sektörümüzün diline kılavuz olması amacıyla hazırlanmıştır. Düzenli içerik güncellemesi yapılan web sitemizde, sözlük de ihtiyaç dahilinde bu güncellemeye tabi tutulur. İçeriklerden maksimum fayda amaçlanırken, sözlük bölümü de size yardımcı olmayı hedefler.
Makaleler

"Sirke" Etiketiyle Yayınlanmış Makaleler ve Soru-Cevaplar

Bit Nasıl Oluşur?

Bitler, yalnızca insanların saçlarında hayatta kalabilen ve gerçek anlamda baş belası olabilen asalak türünden canlılardır. Eğer siz veya çocuğunuz bitlenme durumu ile karşı karşıya kalırsanız telaşlanmanıza gerek yok. Bitlerden kurtulmanızı sağlayacak birçok farklı yöntem bulunuyor. Biraz dertli bir süreç olduğunu kabul ediyoruz ama her adımı doğru atarak bitlerden kurtulmayı başarabilirsiniz.

Serdar AYDEMİR
Serdar AYDEMİR
Uzmana
Danış

En Etkili Bit İlaçları: Kimyasallar ve Doğal Tarifler

Bit ve sirkeler çok eski zamanlardan beri insanlığın problemi olmaya devam ediyor. Saç tellerinin arasına gizlenen bu kan emici asalak böcek, günde ortalama 5 kez pençeleriyle kafa derimize tutunarak kanımızla beslenir. Herkes bitlenebilir; önemli olan bitli kalmaya devam edip onların daha fazla yayılmasına neden olmamak.

Serdar AYDEMİR
Serdar AYDEMİR
Uzmana
Danış

Sirke... Namı Diğer Bit Yumurtası

Saçlarımızın arasına gizlenen bir düşman var, kanımızı emmek için fırsat bekliyor. Kendisini ilkokul zamanlarından tanıyoruz; ilk kez yabancı bir topluluk içerisine girdiğimiz yerden. Akla ilk bit geliyor... Haklısınız ama biz bu yazımızda daha çok bitlerin başlangıç evresinden, bit yumurtalarından bahsedeceğiz. Bit yumurtaları, diğer isimleriyle sirkeler, cansız gibi görünürler ama siz bu görünüşe aldanmayın.

Erhan ÖZDEMİR
Erhan ÖZDEMİR
Uzmana
Danış

Uzman Yardımı
Sektöründe deneyimli uzmanlar tarafından cevaplanan sorulara ulaşabilir, Sirke ilgili sorunuzu uzmanlarımıza iletebilirsiniz.
  • Adres:
    Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
  • E-posta:
  • Telefon:
    Çağrı Merkezi: 444 85 65
    Faks: 0216 386 52 65
  •