X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Bilgi Merkezi

Canlı Yakalama Kapanları

Teklif Al
Teklif Al
İnternette ya da web sitemizde böcek ilaçlama, su deposu temizliği ve canlı yakalama kafesleri ile ilgili araştırma yaparken, kimi sektörel sözcüklerle karşılaşabilirsiniz. Sözlük, sizin için sektörümüzün diline kılavuz olması amacıyla hazırlanmıştır. Düzenli içerik güncellemesi yapılan web sitemizde, sözlük de ihtiyaç dahilinde bu güncellemeye tabi tutulur. İçeriklerden maksimum fayda amaçlanırken, sözlük bölümü de size yardımcı olmayı hedefler.
Makaleler

"Canlı Yakalama Kapanları" Etiketiyle Yayınlanmış Makaleler ve Soru-Cevaplar

Fare Kapanları Nasıl Kullanılır?

Doğanın en zararlı memelileri arasında yer alan fareler için hemen her şey besin kaynağı olarak görülebilir. Güçlü dişleri sayesinde mermeri bile kemirebildikleri için mobilyalar, kablolar, depolardaki eşyalar ve kıyafetler, besinlerle birlikte tehdit altındadır. Ayrıca farelerin zararları bunlarla sınırlı değildir. Fare pisliği ve fare idrarı ile ölümcül hastalık hastalıklar bulaşabildiği gibi, fare ısırması ve fare kemirmesi nedeniyle insanlar ve ev hayvanlarının özellikle yumuşak dokuya sahip kulak, burun, parmak, dudak gibi uzuvları da tehlike altındadır.

Serdar AYDEMİR
Serdar AYDEMİR
Uzmana
Danış

Kedi ve Köpekleri Zarar Vermeden Nasıl Yakalarım?

Öncelikle “Canlı Hayvan Yakalama Ekipmanları” dünyadaki gelişmiş ülkelerde, sistemli ve eğitimli kadrolar ile kullanılan ve başarısı onaylanmış, çözüme yönelik  “Yakala – Kısırlaştır – Aşıla – Yaşat” prensibine uygun ekipmanlardır. Tarife göre kullanılırsa başarı oranı çok yüksektir. Sağlamlığı ve katlanır özelliği ile uzun yıllar saklayıp kullanılacağı için ekonomiktir.

Zerrin Öztürk
Zerrin Öztürk
Uzmana
Danış

Canlı Hayvan Yakalama Kapanları ve Kafesleri

Canlı Hayvan Yakalama Kapanları” dünyadaki gelişmiş ülkelerde sistemli ve eğitimli kadrolar ile kullanılan ve başarısı onaylanmış, çözüme yönelik  “Yakala – Kısırlaştır – Aşıla – Yaşat” prensibine uygun ekipmanlardır. Özel olarak atölyemizde imal edilen “Canlı Hayvan Yakalama Kapanları” hem dünyadaki örnekleri incelenerek, hem de hedef hayvanın yaşam alışkanlıkları ve tercihleri izlenerek tasarlanmış, saha denemeleriyle ve kullanıcı görüşleriyle de geliştirilmiştir.

Zerrin ÖZTÜRK
Zerrin ÖZTÜRK
Uzmana
Danış

Uzman Yardımı
Sektöründe deneyimli uzmanlar tarafından cevaplanan sorulara ulaşabilir, Canlı Yakalama Kapanları ilgili sorunuzu uzmanlarımıza iletebilirsiniz.
  • Adres:
    Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
  • E-posta:
  • Telefon:
    Çağrı Merkezi: 444 85 65
    Faks: 0216 386 52 65
  •