X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Bilgi Merkezi

Tarantula

Teklif Al
Teklif Al
İnternette ya da web sitemizde böcek ilaçlama, su deposu temizliği ve canlı yakalama kafesleri ile ilgili araştırma yaparken, kimi sektörel sözcüklerle karşılaşabilirsiniz. Sözlük, sizin için sektörümüzün diline kılavuz olması amacıyla hazırlanmıştır. Düzenli içerik güncellemesi yapılan web sitemizde, sözlük de ihtiyaç dahilinde bu güncellemeye tabi tutulur. İçeriklerden maksimum fayda amaçlanırken, sözlük bölümü de size yardımcı olmayı hedefler.
Makaleler

"Tarantula" Etiketiyle Yayınlanmış Makaleler ve Soru-Cevaplar

Tehlikeli ve Karizmatik: Tarantula Örümceği

Bazı türleri 10 cm’yi bulabilen tarantulalar, uzun tüylü bacakları ve ürkütücü görüntüleri ile dünyanın en korku duyulan canlıları arasında yer alırlar. Karadul örümceği gibi büyük üne sahip tarantula örümceği, zehirli olsa da aslında zehirleri bir arınınkinden çok daha etkili değildir. Evet, zehirleri çok güçlü ama bu güçlü yanlarını avlarını yakalamak için kullanırlar; insanları huzursuz etmek için değil. Nadiren insanlar için tehlike arz eden bu karizmatik örümcekler nerelerde yaşar, ne yer, ne içerler? İşte avları üzerinde pek güçlü, zehirli örümcek türleri arasında en çok korku uyandıran tarantula örümceğinin özellikleri: 

Serdar AYDEMİR
Serdar AYDEMİR
Uzmana
Danış

Uzman Yardımı
Sektöründe deneyimli uzmanlar tarafından cevaplanan sorulara ulaşabilir, Tarantula ilgili sorunuzu uzmanlarımıza iletebilirsiniz.
  • Adres:
    Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
  • E-posta:
  • Telefon:
    Çağrı Merkezi: 444 85 65
    Faks: 0216 386 52 65
  •