X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Bilgi Merkezi

Canlı Yakalama Kafesleri

Teklif Al
Teklif Al
İnternette ya da web sitemizde böcek ilaçlama, su deposu temizliği ve canlı yakalama kafesleri ile ilgili araştırma yaparken, kimi sektörel sözcüklerle karşılaşabilirsiniz. Sözlük, sizin için sektörümüzün diline kılavuz olması amacıyla hazırlanmıştır. Düzenli içerik güncellemesi yapılan web sitemizde, sözlük de ihtiyaç dahilinde bu güncellemeye tabi tutulur. İçeriklerden maksimum fayda amaçlanırken, sözlük bölümü de size yardımcı olmayı hedefler.
Makaleler

"Canlı Yakalama Kafesleri" Etiketiyle Yayınlanmış Makaleler ve Soru-Cevaplar

Canlı Yakalama Kapanı ile Fare Nasıl Yakalanır?

Evinizde, yaşam alanınızda ya da ekili arazinizde fare varsa, zararlarından sakınmak için deneyebileceğiniz birçok yöntem bulunuyor. Güçlü dişleri sayesinde hemen her şeyi kemirebilen, idrarı ve pisliği ile ölümcül hastalıklar bulaştırabilen fareler ile mücadelede klasik yaylı kapanlar, tutkal panolar, zehirli yemler ve fare istasyonları en sık kullanılan tuzaklardır. Ancak bu tuzakların ortak özellikleri, fareleri öldürmeleridir.

Serdar AYDEMİR
Serdar AYDEMİR
Uzmana
Danış

Canlı Hayvan Yakalama Kapanları ve Kafesleri

Canlı Hayvan Yakalama Kapanları” dünyadaki gelişmiş ülkelerde sistemli ve eğitimli kadrolar ile kullanılan ve başarısı onaylanmış, çözüme yönelik  “Yakala – Kısırlaştır – Aşıla – Yaşat” prensibine uygun ekipmanlardır. Özel olarak atölyemizde imal edilen “Canlı Hayvan Yakalama Kapanları” hem dünyadaki örnekleri incelenerek, hem de hedef hayvanın yaşam alışkanlıkları ve tercihleri izlenerek tasarlanmış, saha denemeleriyle ve kullanıcı görüşleriyle de geliştirilmiştir.

Zerrin ÖZTÜRK
Zerrin ÖZTÜRK
Uzmana
Danış

Uzman Yardımı
Sektöründe deneyimli uzmanlar tarafından cevaplanan sorulara ulaşabilir, Canlı Yakalama Kafesleri ilgili sorunuzu uzmanlarımıza iletebilirsiniz.
  • Adres:
    Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
  • E-posta:
  • Telefon:
    Çağrı Merkezi: 444 85 65
    Faks: 0216 386 52 65
  •