X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Bilgi Merkezi

Elbise Güvesi

Teklif Al
Teklif Al
İnternette ya da web sitemizde böcek ilaçlama, su deposu temizliği ve canlı yakalama kafesleri ile ilgili araştırma yaparken, kimi sektörel sözcüklerle karşılaşabilirsiniz. Sözlük, sizin için sektörümüzün diline kılavuz olması amacıyla hazırlanmıştır. Düzenli içerik güncellemesi yapılan web sitemizde, sözlük de ihtiyaç dahilinde bu güncellemeye tabi tutulur. İçeriklerden maksimum fayda amaçlanırken, sözlük bölümü de size yardımcı olmayı hedefler.
Makaleler

"Elbise Güvesi" Etiketiyle Yayınlanmış Makaleler ve Soru-Cevaplar

Elbise Güvesi (Yün Güvesi) Nasıl Yok Edilir?

Tineola Bisselliella olarak da bilinen dokuma güveleri, rahatsız oldukları zaman saklanırlar. Bu yüzden güve istilasını ve kıyafetlerinizde bıraktıkları zararları fark etmeniz zaman alabilir. Dokuma güveleri, kumaş güvelerinin arasında en sık rastlanan güvelerdir. Yetişkinlerin kafasının üzerinde kırmızıya renge yakın kıllar vardır. Güveler, kelebeklere benzese de, farklı özellikler taşırlar. Işığı ve uçmayı sevmezler. Bu yüzden dolapların karanlık köşelerinde yaşarlar. Bir istila söz konusu olduğunda, güve çeşitleri dolabınızda toz ve kir bırakırlar. Bu nedenle nereden geldiğini anlamadığınız bir tozla karşılaştığınız zaman, aklınıza ilk olarak güveleri getirebilirsiniz.

Erhan ÖZDEMİR
Erhan ÖZDEMİR
Uzmana
Danış

Uzman Yardımı
Sektöründe deneyimli uzmanlar tarafından cevaplanan sorulara ulaşabilir, Elbise Güvesi ilgili sorunuzu uzmanlarımıza iletebilirsiniz.
  • Adres:
    Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
  • E-posta:
  • Telefon:
    Çağrı Merkezi: 444 85 65
    Faks: 0216 386 52 65
  •