X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Bilgi Merkezi

Domuz Gribi

Teklif Al
Teklif Al
İnternette ya da web sitemizde böcek ilaçlama, su deposu temizliği ve canlı yakalama kafesleri ile ilgili araştırma yaparken, kimi sektörel sözcüklerle karşılaşabilirsiniz. Sözlük, sizin için sektörümüzün diline kılavuz olması amacıyla hazırlanmıştır. Düzenli içerik güncellemesi yapılan web sitemizde, sözlük de ihtiyaç dahilinde bu güncellemeye tabi tutulur. İçeriklerden maksimum fayda amaçlanırken, sözlük bölümü de size yardımcı olmayı hedefler.
Makaleler

"Domuz Gribi" Etiketiyle Yayınlanmış Makaleler ve Soru-Cevaplar

Domuz Gribi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İsmi şüphesiz etkilerinden daha korkutucu olan domuz gribine, bilinen soğuk algınlığı virüsünün bir alt türü olan H1N1 neden oluyor. Hastalık süreci, alışılagelmiş soğuk algınlığından daha şiddetli geçebiliyor ama korkulacak bir şey yok. Domuz gribi yüzünden bu hayattan göçenlerin sayısını oranladığınızda % 1 ila 4 arasında oldukça düşük bir rakamla karşılaşıyorsunuz; bu hastaların çoğu da virüsün tetiklediği bir alt hastalık yüzünden en kötü sonuçla karşı karşıya gelmişler. Ayrıca geçmişi incelerseniz; 1918 İspanyol, 1957 Asya ve 1968 Hong Kong Gribi salgınlarına oranla oldukça iyi durumda olduğumuzu fark edebilirsiniz.

Erhan ÖZDEMİR
Erhan ÖZDEMİR
Uzmana
Danış

Uzman Yardımı
Sektöründe deneyimli uzmanlar tarafından cevaplanan sorulara ulaşabilir, Domuz Gribi ilgili sorunuzu uzmanlarımıza iletebilirsiniz.
  • Adres:
    Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
  • E-posta:
  • Telefon:
    Çağrı Merkezi: 444 85 65
    Faks: 0216 386 52 65
  •