X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Bilgi Merkezi

Hanta Virüsü

Teklif Al
Teklif Al
İnternette ya da web sitemizde böcek ilaçlama, su deposu temizliği ve canlı yakalama kafesleri ile ilgili araştırma yaparken, kimi sektörel sözcüklerle karşılaşabilirsiniz. Sözlük, sizin için sektörümüzün diline kılavuz olması amacıyla hazırlanmıştır. Düzenli içerik güncellemesi yapılan web sitemizde, sözlük de ihtiyaç dahilinde bu güncellemeye tabi tutulur. İçeriklerden maksimum fayda amaçlanırken, sözlük bölümü de size yardımcı olmayı hedefler.
Makaleler

"Hanta Virüsü" Etiketiyle Yayınlanmış Makaleler ve Soru-Cevaplar

Görünmeyen Düşman: Hanta Virüsü

Görebildiğiniz zararlılarla mücadele etmek kolay değildir elbet; ama görünmeyen bir düşmanla uğraşmanın yanında çocuk oyuncağı gibi kalır. Gözlerimizle mikroskobik canlıları göremiyoruz fakat bu durum onların havada, karada ve toprakta gezindikleri gerçeğini değiştirmez. Her mikro kozmos varlığı zararlı değildir. Sadece bazıları tehlikeli bulaşıcı hastalıkları etrafa yayabilir. İnsan sağlığını tehdit eden zararlılardan biri olan Hanta Virüsü de ancak araçlar vasıtasıyla görünen bir boyutta yaşar, ilk etkileşimde karın ağrısı ve ateşe neden olur. Sonrasında HFRS ve HPS gibi ciddi rahatsızlıklar kendini gösterebilir. Peki, Hanta Virüsü ile nasıl savaşabilirsiniz?

Serdar AYDEMİR
Serdar AYDEMİR
Uzmana
Danış

Uzman Yardımı
Sektöründe deneyimli uzmanlar tarafından cevaplanan sorulara ulaşabilir, Hanta Virüsü ilgili sorunuzu uzmanlarımıza iletebilirsiniz.
  • Adres:
    Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
  • E-posta:
  • Telefon:
    Çağrı Merkezi: 444 85 65
    Faks: 0216 386 52 65
  •