Teklif Al
Teklif Al
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
Videolar
/ Bilgi Merkezi / E-Sözlük

E-Sözlük

E-Sözlük
E-Sözlük
İnternette ya da web sitemizde böcek ilaçlama, su deposu temizliği ve canlı yakalama kafesleri ile ilgili araştırma yaparken, kimi sektörel sözcüklerle karşılaşabilirsiniz. Sözlük, sizin için sektörümüzün diline klavuz olması amacıyla hazırlanmıştır. Düzenli içerik güncellemesi yapılan web sitemizde, sözlük de ihtiyaç dahilinde bu güncellemeye tabi tutulur. İçeriklerden maksimum fayda amaçlanırken, sözlük bölümü de size yardımcı olmayı hedefler.
"S" ile başlayan sözcükler.
 1. Sözlük
  Salgın
  Besin kaynaklı hastalıklar durumunda salgın, iki ya da daha fazla kişinin aynı hastalığı, semptomları taşıması veya aynı besinleri yedikten sonra benzer reaksiyonlar vermesi durumu olarak tanımlanır.
 2. Sözlük
  Salmonelloz
  Bu hastalık, yetersiz pişirilen veya çiğ kümes hayvanları eti ile yumurtalardan veya içerisinde yumurta bulunan çiğ ya da yetersiz pişirilen ürünlerden bulaşır (örn: mayonez). Salmonella bakterisi, kemirgen veya böcek dışkıları bulaşmış besinler ile yayılır.
 3. Sözlük
  Sinantropik
  İnsanların yerleşim yerlerinde yaşamayı tercih eden böcek, kemirgen ve kuş gibi vahşi hayvan türleri için kullanılan bir terimdir.
 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •  


Bu firma Bayer Protection Program üyesidir.