Teklif Al
Teklif Al
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
Videolar
/ Bilgi Merkezi / E-Sözlük

E-Sözlük

E-Sözlük
E-Sözlük
İnternette ya da web sitemizde böcek ilaçlama, su deposu temizliği ve canlı yakalama kafesleri ile ilgili araştırma yaparken, kimi sektörel sözcüklerle karşılaşabilirsiniz. Sözlük, sizin için sektörümüzün diline klavuz olması amacıyla hazırlanmıştır. Düzenli içerik güncellemesi yapılan web sitemizde, sözlük de ihtiyaç dahilinde bu güncellemeye tabi tutulur. İçeriklerden maksimum fayda amaçlanırken, sözlük bölümü de size yardımcı olmayı hedefler.
"B" ile başlayan sözcükler.
 1. Sözlük
  Bakteriler
  Bakteriler, tek hücreli mikro-organizmalardır.
 2. Sözlük
  Besin zinciri
  Beslenme açısından tüm hayvanların birbirine bağlı olduğunu gösteren tanımlama. Üretici, otçul ve yırtıcılar arasındaki bağlantıyı göstermektedir.
 3. Sözlük
  Biyolojik Mücadele Metodu
  Sularda, organik atıklarda ve üreme vasatlarında, larva yiyen balık üretimi ile mikrop ve hormonlu formülasyonlarla sineklerde üreme yeteneğini bozarak (böcek gelişim düzenleyiciler) mücadele edilmesi metodu
 4. Sözlük
  Botülizm
  Yiyecek ve içeceklerin uygun olmayan şekilde saklanmasından kaynaklı olarak ortaya çıkan bir toksinin alımı nedeniyle ortaya çıkan bir tür gıda zehirlenmesi.
 5. Sözlük
  Böcek Büyüme Düzenleyicileri (IGR)
  Böceklerin büyüme ve gelişiminde normal sürece ket vuran bir dizi bileşik.
 6. Sözlük
  Böcek İzleme Monitörü
  Kimyasal kullanımının uygun olmadığı üretim alanları veya böcek aktivitesinin yoğun olduğu alanlarda tür ve yoğunluk tespiti yapmak için kullanılan yapışkanlı özel ekipman.
 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •  


Bu firma Bayer Protection Program üyesidir.