Keşif ve Servis Talebi
Keşif ve Servis Talebi
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
/ Bilgi Merkezi / E-Sözlük

E-Sözlük

E-Sözlük
E-Sözlük
İnternette ya da web sitemizde böcek ilaçlama, su deposu temizliği ve canlı yakalama kafesleri ile ilgili araştırma yaparken, kimi sektörel sözcüklerle karşılaşabilirsiniz. Sözlük, sizin için sektörümüzün diline klavuz olması amacıyla hazırlanmıştır. Düzenli içerik güncellemesi yapılan web sitemizde, sözlük de ihtiyaç dahilinde bu güncellemeye tabi tutulur. İçeriklerden maksimum fayda amaçlanırken, sözlük bölümü de size yardımcı olmayı hedefler.
"N" ile başlayan sözcükler.
 1. Sözlük
  Newcastle hastalığı
  Paramiksovirüsten kaynaklı olarak kuşlardan, özellikle de kanatlı kümes hayvanlarından bulaşan zararlı etkileri olan bir virüs. Birincil semptomları arasında solunum bozukluğu ve merkezi sinir sistemi düzensizlikleri yer almaktadır.
 2. Sözlük
  Non-Rezidüel
  İlk uygulama haricinde yok etmeye yönelik olmayan pestisit Genel olarak zararlıları ulaşması zor alana "itmek" için kullanılır. Birçok non-rezidüel pestisitin akut, diğer bir deyişle hızlı sonuç verecek etkileri olsa da uygulamanın ardından birkaç saat içerisinde pestisit, toksisitesini kaybedecektir.
 3. Sözlük
  Non-selektif
  Birçok zararlı üzerinde kontrole sahip olan pestisit.
 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •  


This company is a member of Bayer Protection Program