X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Sultangazi Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Oturduğumuz yerdeki evler eski ve genellikle bakımsız. Kendi çabalarımla evimdeki hamam böceklerinden kurtulmaya çalıştığım çok oldu. Satın aldığım bazı ilaçlar kısmen işe yarasa da bir süre sonra evin her yerinde hamam böcekleri tekrar ortaya çıktı. Tekniktürk’ten hizmet aldığımdan beri evde tek bir hamamböceği bile yok.

    Ayşen Gülerci
   • İş yerimizde hamam böceği dışında bazen adını koyamadığımız böcekler oluyor ve nasıl bir yöntem kullanarak onlarla başa çıkacağımızı bilemiyorduk. Tekniktürk ekibinin böcek türü tespiti sonucunda yaptığı ilaçlamayla hepsinden kurtulduk. Artık daha kaliteli bir hizmet verdiğimiz için mutluyuz.

    Osman Nigarbaşı
   • Evimde birkaç kez fare gördüm ve bu beni deli etmeye yetti. Tekniktürk’ü aradım ve sandığımdan daha büyük tehlike ile karşı karşıya olduğumu onlar sayesinde öğrendim. Mutfağımda yuva yapmışlar da haberim yokmuş. Neyse ki Tekniktürk yok etti hepsini.

    Mehtap Çınar
  • Sultangazi Böcek İlaçlama

   Gaziosmanpaşa’ya bağlı Sultançiftliği ve Gazi Mahallesi’nin birleştirilmesiyle oluşturulan Sultangazi, son yıllarda büyük bir gelişme kaydeden ilçelerden biri olsa da, kentleşme ve alt yapı sorunları ilçede devam etmektedir. Özellikle apartmanların bodrum katlarında yer alan tekstil konfeksiyonlarında toz piresi sorunları yaşanırken, ilçede bulunan Alibey Barajı ve küçük akarsular hamam böceği, kalorifer böceği gibi haşerelerin evlere ve iş yerlerine nüfuz etmesine neden olmaktadır. 

   Sultangazi böcek ilaçlama 
   Eski yapıların sık olduğu Habipler, Cebeci, Sultançiftliği, Zübeydehanım, Esentepe, Gazi, İsmetpaşa gibi Sultangazi semtlerindeki ev ve iş yerlerinin yanı sıra taş ocakları da bulunmaktadır. Hem küçük akarsuların, hem de eski binaların bölgede bulunuyor olması böcek ilaçlama hizmetini Sultangazi’de zorunlu kılmaktadır. 
   Yeni bir ilçe olmasının verdiği heyecanla belediye tarafından geliştirilmeye çalışılan Sultangazi’de nüfus da giderek artmakta, bu da birbiri ardına açılan daha çok iş yeri anlamına gelmektedir. Tekstilden gıda sektörüne hizmet veren birçok iş yeri, hamam böceği tehlikesi ile karşı karşıyadır. Hem tarihi bir yer olması nedeniyle eski yapıların bulunması hem de akarsuların yarattığı nemli ortam Sultangazi’ de yapılacak profesyonel bir ilaçlama hizmetini mecburi kılmaktadır. 

   Profesyonel haşere ilaçlama
   Uzun süreli ve köklü bir çözüm sağlanması için profesyonel böcek ilaçlama firmalarına başvurulmalıdır. Satın alınan böcek ilaçları kısa süreli bir çözüm sağlasa da, haşere ile mücadelede kesin çözüm, ilaçlama şirketinin araştırmaları ve haşere türlerine göre seçtiği ilaç ve ilaçlama yöntemiyle sağlanır. 
   İş yerleri dışında daha çok alt yapısı sağlam olmayan ve eski evler de, hamam böceği ve kalorifer böceği gibi haşereler için bir yuva işlevi görür. Hatta birçok evde fare de görülmektedir. Ev ilaçlama hizmeti yapılırken haşerelerin yuvaları tespit edilir ve evlerdeki haşere yumurtaları ilaçlanarak kesin bir çözüm sağlanır. Fare ilaçlaması ile de çatılarda ve bahçelerdeki farelerden kurtulmanızı sağlar.

   Neden Tekniktürk?
   Böcek ilaçlaması yapan birçok firma vardır. Fakat dünya kalite standartlarına sahip Bayer Koruma Programı üyesi Tekniktürk ile yüksek kalitede ve sabit ekonomik fiyatlarla kesin bir şekilde evinizdeki ve iş yerlerinizdeki her türlü haşereden kurtulabilirsiniz. 

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •