X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Kağıthane Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • İş yerimizde fare pislikleri gördük. Koyduğumuz yemler işe yaramadı ve Tekniktürk’ten ilaçlama hizmeti aldık.

    Zafer Karaman
   • Atölyede hamam böcekleri cirit atıyordu. Çalışanlarımızın sağlığını tehlikeye atmamak için hemen bir ilaçlama hizmeti almak istedik ve Tekniktürk ile tanıştık. Çalışmalarından çok memnun kaldık.

    Ahmet Sayar
   • Evimizdeki karınca istilasından Tekniktürk ile kurtulduk. Teşekkürler.

    Gülgün Coşkun
  • Kağıthane Böcek İlaçlama

   Hızlı yapılaşmayla birlikte nüfusu oldukça artmış olan Kağıthane, İstanbul’un yoğun yerleşim görülen ilçelerinden biridir. Yoğun göç aldığı dönemlerin plansız yapılaşmasından modern bir kent görünümüne kavuşmaya başlayan Kağıthane’de hem yaşam alanları, hem de çeşitli sektörlere ait iş yerleri bulunmaktadır. 
   İlçenin Kağıthane Deresi’ne ve Haliç’e yakın bölgeleri su alanlarına yakın olması, eski binalar ise altyapının yetersizliğinden dolayı bazı böcek, haşere ve kemirgen türlerinin yaşam alanlarına girmesine sebep olmakta ve etkin bir böcek ilaçlama hizmeti ihtiyacı doğurmaktadır.

   Kağıthane Haşere İlaçlama
   Kağıthane’de yer alan ev ve iş yerlerinin davetsiz misafirlerinin başında kalorifer böceği, hamam böceği, pire, kene, karınca gibi türler oluşturmaktadır. Hem insan sağlığını tehlikeye sokan, hem de hijyen problemleri oluşturup hizmet kalitesini düşüren bu türlere karşı, profesyonel ilaçlama hizmeti alınması gerekir. Hamidiye, Şirintepe, Gültepe, Gürsel gibi semtlerde hanelerde sıklıkla karşılaşılan hamam böcekleri ve karıncalar, çabuk üreyen ve yuvalarının tespit edilmesi zor olan böceklerdir. Ayrıntılı bir keşif çalışması ile evde yer alan böceğin türünün, yaşam alışkanlıklarının belirlenmesi, giriş yerlerinin tespit edilmesi ve sonrasında da ilaçlanması gerekir. Bu yüzden çoğu zaman bireysel böcek ilaçlama yöntemleri yetersiz kalmakta ve ilaçlama şirketi ihtiyacı doğurmaktadır.
   Seyrantepe, Çeliktepe, Çağlayan gibi semtler ise Kağıthane’nin üretim ve ticari merkezleridir. Atölyeler ve çeşitli üretim tesisleri açık yapılarından dolayı böcek ve haşerelerin kolaylıkla girebildiği yerler olduğu için, düzenli haşere ilaçlama hizmeti alınmalı ve bunun sayesinde potansiyel tehlikelere mahal vermeyerek, uygun iş yeri ilaçlaması sayesinde diğer tesislere sıçramasının da önüne geçilmelidir.

   Kağıthane Fare İlaçlama
   Kağıthane ilçesinde bulunan iş yerlerine ve konutlara girerek zarar veren kemirgenlerin başında fareler gelmektedir. Bu türler etkili ve sürekli bir şekilde kontrol edilmedikleri müddetçe yangın riski de dahil olmak üzere birçok tehlikeyi beraberlerinde taşır, hijyenik koşulları tehdit ederler. Lağım faresi, çatı faresi veya ev faresi türlerinden hangisinin mekanınıza geldiğinin tespit edilebilmesi için öncelikle bir keşif çalışması yapılmalıdır. Bu keşif çalışması farelerin girebilecekleri, barınıp kendilerine besin sağlayabilecekleri alanların belirlenmesini de kapsar. Bütün bunlar yapıldıktan sonra fare ilaçlaması aşamasına geçilir. Kesin çözüm sağlanması için de sonrasında düzenli gözlem yapılır.

   46 yıllık sektör tecrübesini Bayer Koruma Programı ile tescillemiş olan Tekniktürk, tüm İstanbul ile aynı fiyatta olan ilaçlama hizmetini Kağıthane ilçesine de taşıyarak sizlerin böcek ve kemirgenlerden kurtulmanıza yardımcı olur.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •