X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Beyoğlu Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Sürekli ilaçlama yapmama rağmen iş yerimizde hamam böceklerinden bir türlü kurtulamıyorduk. Tekniktürk’ten haşere ilaçlama servisi almamızla birlikte hem hamam böceklerinden kurtulduk hem de hizmet kalitemizi yükselttik.

    Atıl Sancaklı
   • Bu zamana kadar birkaç farklı firmadan hizmet almıştık ama apartmanımızda zaman zaman yaşadığımız fare problemi bitmiyordu. Tekniktürk’ün araştırma ve gözlemlerinin ardından yapılan fare ilaçlaması ile binamızda bir daha fareye rastlamadık.

    Merve Bozdoğan
   • Ne kadar sakınırsanız sakının evcil hayvanınız varsa pireler sizi mutlaka ziyaret eder. İnternette yapılması gerekenlerle ilgili her şeyi okudum tek tek uyguladım ama ilaçlama yapana kadar asla tam anlamıyla kurtulamadım pire sorunundan. Keşke Tekniktürk’ü aramak için bu kadar zaman ve enerji kaybı yaşamayı beklemeseydim.

    Şule Sönmez
  • Beyoğlu Böcek İlaçlama

   Beyoğlu ilçesi İstanbul’un en kalabalık yaşam alanlarından biri. Tarihi ve modern yapıların beraber olduğu Beyoğlu, hem yerleşim hem de iş yerleri açısından oldukça zengin. Nüfus yoğunluğunun ve eski yapıların fazla olduğu Beyoğlu’nda genellikle evleri ve iş yerlerini bekleyen tehlikelerin başında tahtakuruları ve fareler gelir.
   Beyoğlu’ndaki semtler birbirinden farklı özellikler göstermektedir. Kabataş, Karaköy gibi yerlerde büyük hanlar bulunurken, Tarlabaşı, Tepebaşı, Cihangir, Çukurcuma gibi yerlerde eski evler yoğunluktadır ve bulunulan yere göre karşımıza çıkan böcek ve kemirgen türleri de değişiklik göstermektedir.

   Böcek İlaçlama Servisi
   Fındıklı’dan başlayarak Cihangir, İstiklal Caddesi, Galatasaray, Asmalımescit ve Galata’ya kadar devam eden bölge, ev ve işyerleri açısından kalabalık bir bölgedir. Bu alanların turistik açıdan da cazibe merkezi olması, özellikle iş yerlerinin hijyen konusuna gösterdiği hassasiyeti artırmaktadır. Hamam böceği, kalorifer böceği gibi türlerin sıklıkla rastlandığı bu bölgelerde etkili bir böcek ilaçlama hizmeti almak şarttır. Böceklere karşı alınacak çeşitli önlemler bulunsa da ilaçlama servisleri ile hızlı ve kesin çözümler sağlamak çok daha akıllıca bir çözümdür.

   Beyoğlu’nda en çok karşılaşılan böcek türlerinden biri de pirelerdir. Kedi ve köpekleriyle meşhur Beyoğlu’nda Sururi, Azapkapı, Şahkulu, Yenişehir, Şehitmuhtar, Tomtom, Sütlüce, Yahya Kâhya, Ayaspaşa, Çıksalın gibi semtlerde hamam böceği, kalorifer böceği gibi türlerin yanında, pirelerin bu kadar çok olmasının sebebi evcil hayvanların fazlalığıdır.

   Kemirgen İlaçlama Servisi
   Eski evler, iş yerleri ve sokaklardaki yemek artıkları fareler için bir çekim alanı oluşturmaktadır. Kuledibi, Şişhane, İstiklal Caddesi, Tepebaşı, Kemerhatun, Gümüşsuyu, Kulaksız gibi Beyoğlu’nun her semtinde karşımıza çıkabilen ve verdikleri maddi zararların yanında sağlık açısından da büyük tehdit oluşturan bu hayvanlara karşı, çeşitli fare ile mücadele yöntemleri denense de ilaçlama hizmeti almak daha doğru bir yaklaşım olacaktır.

   Böcek ve Kemirgenlerin Yarattığı Tehlikelere Kesin Çözüm
   Beyoğlu’ nda sıkça görülen hamam böceklerine karşı etkin ilaçlama gerekir. Dolaştıkları yerlerdeki mikropları taşıyan hamam böcekleri, özellikle hizmet sektöründe faaliyet gösteren alanlarda sıkça karşımıza çıkmaktadır ve ortadan kaldırılmaları için ise haşere ilaçlaması gerektirmektedir.

   Maddi hasarlara ve bulaşıcı hastalıklara sebep olan farelere karşı ise etkili ve sürekli bir kontrol mekanizması gerekmektedir. Çeşitli fare ile mücadele yöntemleri denemiş olabilirsiniz. Ancak bilhassa farelerin özelliklerinin ve davranış biçimlerinin belirlenmesi gerekmektedir. Bu sebeple Tekniktürk’ün fare ilaçlama hizmetleri size uzun süreli ve kapsamlı bir koruma sağlayacaktır.
   Kentsel alanlarda haşere mücadele hizmeti sunan Bayer Koruma Programı sayesinde, en yüksek standartta ve sabit ekonomik fiyatlarla ilaçlama hizmetini Tekniktürk’ten alabilirsiniz.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •