X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Bayrampaşa Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Mutfak tezgah ve dolapları karıncalardan geçilmiyordu. Bütün alanlara yayılmışlardı. Aldığımız ilaçlar da işe yaramayınca profesyonel destek almak istedik ve bu sayede Tekniktürk ile tanıştık. Hizmetten çok memnun kaldık. Teşekkürler.

    Bahar Kuş
   • Hamam böceği ile uzun süredir mucale ediyorduk ama kesin bir sonuç elde edememistik. Tekniktürk ekibi ile problem kökünden çözüldü.

    Salim Yarımca
   • Apartmanın bodrum katında fare pislikleriyle karşılaşır karşılaşmaz Tekniktürk'ten yardım istedik ve sonuç gerçekten inanılmazdı. Yuvaları tespit edildi, apartman farelerden temizlendi bir daha aynı durumu yaşamamız için de faydalı önerilerde bulundular.

    Arif Kardeş
  • Bayrampaşa Böcek İlaçlama

   1970'li yıllara kadar tarımsal alanlarıyla öne çıkan Bayrampaşa, sonrasında hızla kentleşme sürecine girerek yoğun bir göç almış ve sanayi ve ticaret alanında atılımlar gerçekleştirmiştir. Bunun sonucu olarak da nüfus yoğunlaşmış ve yerleşim artmıştır. Tarihi, Osmanlı İmparatorluğu'na kadar uzanan Bayrampaşa'da 11 mahalle bulunmaktadır. Hem üretim hem de yerleşim alanlarının bir arada olduğu bu mahallelerde, zaman zaman böcek ve kemirgenlere rastlanmakta, hem üretim kalitesini olumsuz etkilemekte, hem de sağlık açısından tehdit oluşturmaktadır. Altıntepsi, Muratpaşa, Yenidoğan,Yıldırım, Terazidere gibi mahallelerin yanında Kartaltepe, Kocatepe, Vatan, Cevatpaşa, İsmetpaşa mahallelerinde de kemirgen ve böcek türlerine rastlanmaktadır. Bu türlerin başında da fare, hamam böceği, akrep, kırkayak, tesbih böceği, güve, tahtakurusu, kara fatma gibi türler gelmektedir.

   Bayrampaşa İş Yeri İlaçlama
   Atölye ve iş yerleri açısından birçok tesisi barındırır Bayrampaşa. Üretim esnasında ortaya çıkan fare ve böcekler ise hizmeti aksatmakta ve maddi zararlar vermektedir. Kablo ve eşyaları kemirmek suretiyle ciddi kayıplar yaşatan fareler ile mücadele yöntemlerinin doğru şekilde uygulanması önemlidir. Kısa süreli çözümler yerine, farenin türüne ve alışkanlıklarına yönelik yürütülecek titiz bir çalışma ile kaynağı tespit edilip, elde edilen verilere göre özel olarak ilaçlanması gerekmektedir. Fare ilaçlama hizmeti almak için uzun süre beklenmemeli, hızlı üredikleri göz önünde bulundurularak en kısa sürede profesyonel destek alınmalıdır. Bayrampaşa’da hamam böceği ve karafatma gibi böcek türleri de iş yerlerinin istenmeyen misafirleri arasındadırlar. Yuvaları ve giriş yerleri tespit edildikten sonra, tekrar aynı problemin yaşanmaması için önlemler alınarak böcek ilaçlamasının yapılması en profesyonelce yaklaşımdır.

   Bayrampaşa Ev İlaçlama
   Bayrampaşa ilçesinde bulunan hanelerde sıklıkla görülen türler arasında Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, karınca ve örümcek gelmektedir. Ev ilaçlama hizmeti almak için fazla gecikmeden, böcek veya kemirgen ilk fark edildiği zaman, uzman bir desteğe başvurulması gerekmektedir. Mekanınıza uygun çözümler sunan Tekniktürk, böcek ve fare ilaçlama hizmeti konusunda aileniz ve çevreniz için en doğru çözüm yollarını bulmak için çalışır. 

   Sağlık Bakanlığı mevzuatına uygun olarak hizmet veren, yüksek kalitede ve yenilikçi Bayer ürünleri kullanan Tekniktürk, Bayer Koruma Programı kapsamında üst düzey bir hizmet imkanı sunar. Tüm İstanbul ile aynı fiyat garantisi sunan Tekniktürk ile irtibata geçin, ev ve iş yerlerinizdeki haşerelerden kısa sürede kurtulun. 

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •